top of page
Vyhledat

Cena prezidenta 2024

Sezóna 2023/2024 je za námi. Vedení klubu se rozhodlo nominovat čtyři hráče do ankety o Cenu prezidenta Marka Řeháčka. Hlasovat můžete na tomto odkazu https://forms.gle/8azA3tSNxjiE4ECX8 do neděle 12. května 2024. Pojďte podpořit své favority. Cena pro vítěze je nejen získání prestiže, ale také podpoření do další práce.


Petr ŠTERC je stabilním hráčem mužského týmu. Letos odehrál celou sezónu na pozici beka. I když nepatří mezi nejproduktivnější borce, svoji jistou a poctivou hrou znepříjemňuje hru soupeřovým útočníkům. Je jistý na míčku a dokáže výborně číst hru.


Marek JÍLEK letos naposledy zasáhl do kategorie juniorů, kde nasbíral celkem 42 kanadských bodů a stal se nejlepším střelcem soutěže. V mužské kategorii si řekl o své místo a pravidelně nastupuje na pozici centra. Stal se nejproduktivnějším hráčem týmu. Jeho velkou předností jsou střely a vyhrané buly.


Ondřej KRYŠTOF letos nastupoval v juniorském i mužském týmu. Svými body pomohl mužskému týmu k postupu. Stal se nejlepším nahrávačem v juniorské soutěži. Dokáže rychle a s přehledem obejít několik hráčů soupeře. Kličky jsou jeho silnou předností.


Tadeáš DVOŘÁK je stabilní hráč mužského týmu. Letos odehrál všechny zápasy a dohromady nasbíral 23 kanadských bodů. Na hřišti nevypustí žádný souboj. Dokáže vybojovat míčky nejen na buly. Letos nosil na ruce kapitánskou pásku a zasloužil se o postup mužského týmu nejen na hřišti, ale i mimo něj.
Pozn.: Pravidla hlasování - z jedné mailové adresy lze hlasovat pouze jednou.

86 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page