top of page

Partneři a slevy

Sana sport sponzor florbalu Letovice
florbal.com sponzor florbalu letovice
LETOVICE.png
jihkraj.png
zsletovice.png
ZSKUNSTAT.png
hattrick.png
ferrokont.png
msmt.png

Slevy u vybraných partnerů klubu. Jak čerpat a kde nakupovat?

Ve firmě Florbal.com mají naši členové slevu ve výši 15% na veškeré nezlevněné zboží. Můžete zde zakoupit veškeré florbalové vybavení.

Jak slevu uplatnit?
Na kamenné prodejně stačí před uskutečněním platby nahlásit, že jste z klubu Florbal Letovice a prodejci Vám slevu poskytnou. V případě, že budete využívat nákup přes e-shop (www.florbal.com), lze slevu využít pouze při platbě na dobírku. Zde stačí k objednávce připsat do poznámky, že jste z klubu Florbal Letovice.

Naším druhým partnerem je firma Sanasport, která se zabývá prodejem sportovních bot.

Jak využít slevy zde?

Stačí nahlásit nebo připsat k objednávce následující slevový kód, který je uveden níže.

- sokolletovice30 - sleva 30 % na halovou obuv Asics, Mizuno, na vše ostatní od Asics a Mizuno + na vše od Adidas, Asics Tiger, CEP, Columbia, Craft, Deuter, Inov-8, Jack Wolfskin, La Sportiva, Kari Traa, Mammut, Merrell, Moose, Nalgene, New Balance, Oakley, On Running, Onitsuka Tiger, Reebok, Rehband, Saucony, Skinners

 

V jednom nákupu lze uplatnit vždy jen jeden voucher  platí na nezlevněné zboží, resp. sleva se dopočítává (když bude mít např. produkt Reebok už slevu 10%, tak se sleva zvýší o 10% do součtu 20%) fungují v e-shopu (www.sanasport.cz) i ve všech českých prodejnách.

 

 

Další partneři:

bottom of page