Trenéři

Marek Řeháček

E-mail: info@florballetovice.cz

Tel.: +420 722 201 088

Věk: 25 let

Trenérská licence: C

Ve vedení klubu zastává tu nejvyšší funkci. Má přehled o každém pohybu na účtu. Na hale ho můžete zahlédnout často. Organizační záležitosti řeší jak s rodiči, tak trenéry. Podílí se aktivně na trenérské činnosti, zastává funkci sekretáře a vytváří kvalitní podmínky pro trenéry, rodiče a děti.

David Tenora

E-mail: trener@florballetovice.cz

Tel.: +420 606 508 314

Věk: 23 let

Trenérská licence: C

Šéftrenér mládežnických týmů. Naše děti si ho oblíbily, jelikož svoji práci dělá s láskou k dětem a oddílu. U nás se stará o to, aby na trénincích všech kategorií vše šlapalo. Rodiče se na něho mohou kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem či připomínkou. Rád si na Vás udělá čas před nebo po tréninku.

Roman Mikulášek

E-mail: mikulasek@florballetovice.cz

Tel.: +420 732 324 997

Věk: 21 let

Trenérská licence: C

Na první pohled přísný trenér. Ve svém duchu velký pracant a odhodlaný klubový srdcař. V klubu má na starosti starší kategorie. Kromě Vašich dětí s ním do kontaktu přijdou rodiče, když potřebují poradit nebo zodpovědět dotazy.

Miroslav Španiel

Tel.: +420 603 767 912

E-mail: trener@florballetovice.cz

Věk: 17 let

Trenérská licence: C

Letovický odchovanec a stále aktivní hráč. Nejmladší člen v trenérském týmu. Klidný, nenápadný, ale chytrý. Rád se učí novým věcem, které se snaží předávat dětem formou her a zábavy. Aktivně se podílí na rozvoji klubu, kde se stará o propagaci.

Lukáš Bažant
Tel.: 
+420 607 866 042

Věk: 35 let

Trenérská licence: D

Nadšenec pro práci s dětmi. Spolehlivý, pracovitý, nápaditý. Dokáže se vžít do role dítěte a prožívat s nimi radosti z tréninku. Věnuje se menším dětem. Razí heslo: „Trénink hrou“.

Roman Štěrba

Věk: 18 let

Během studia pedagogiky poznává praxi svého budoucího povolání. Dokáže si najít cestu ke každému dítěti. Letovický odchovanec, rodák z Kunštátu. Stále aktivní hráč. Svými nápady a kreativitou se podílí na trénování dětí.

safar.png

Radek Šafář

Věk: 20 let

Atletické cvičení, koordinace, běhání patří mezi jeho silné stránky. Neoblíbená část u hráčů, ale důležitá pro posílení a regeneraci. V týmu pomáhá gólmanům, jelikož sám stále aktivně chytá. Odchovanec z Letovic, momentálně ve službách brněnského celku.

Jan Videman

Věk: 21 let

Letovický odchovanec aktivně hrající 1. ligu v Brně. Získané zkušenosti bude předávat našim dětem, které si ho rychle oblíbí. Práci s dětmi se věnuje i mimo florbalové prostředí. Jako vedoucí doprovází děti na letní táborové pobyty.

Milan Skřička

Věk: 40 let

Dlouholetá legenda letovického florbalu. Svými zkušenostmi a nadhledem dokáže předávat zkušenosti našim svěřencům. V klubu se stará o mužský tým.

Václav Suk

Věk: 19 let

V klubu má na starosti kondiční přípravu našich starších dětí. Jeho pestrost cvičení zaměřených na posilování, vytrvalost, rychlost a dynamiku jsou vhodně vybrána k věku dětí. Kompenzační tréninky bude mít pod palcem i během sezony.

Jakub Jura

Věk: 20 let

Trenérská licence: D

Prošel si letovickou mládeží a nyní se stal asistentem trenéra dorostenců. Stal se pravou rukou a dokáže plně zastávat svoji funkci. Stal se nedílnou součástí týmu.