Trenéři

Marek Řeháček

E-mail: info@florballetovice.cz

Tel.: +420 722 201 088

Věk: 27 let

Trenérská licence: C

Ve vedení klubu zastává tu nejvyšší funkci. Má přehled o každém pohybu na účtu. Na hale ho můžete zahlédnout jen během tréninků mužů. Většinu záležitostí řeší z kanceláře. V klubu působí již desátým rokem.

Roman Mikulášek

E-mail: mikulasek@florballetovice.cz

Tel.: +420 732 324 997

Věk: 23 let

Trenérská licence: C

Od nové sezóny šéftrenér mužské složky. Na první pohled přísný trenér. Ve svém duchu velký pracant a odhodlaný klubový srdcař. V klubu má na starosti starší kategorie a muže. Kromě Vašich dětí s ním do kontaktu přijdou rodiče, když potřebují poradit nebo zodpovědět dotazy napříč klubem. Rád si na Vás udělá čas před nebo po tréninku.

David Tenora

E-mail: trener@florballetovice.cz

Tel.: +420 606 508 314

Věk: 25 let

Trenérská licence: C

Naše děti si ho oblíbily, jelikož svoji práci dělá s láskou k dětem a oddílu. Po dlouhé trenérské praxi se u nás staré o nejmenší hráče. Rodiče se na něho mohou kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem či připomínkou. 

Miroslav Španiel

Tel.: +420 603 767 912

E-mail: trener@florballetovice.cz

Věk: 19 let

Trenérská licence: C

Letovický odchovanec a stále aktivní hráč. Klidný, nenápadný, ale chytrý. Rád se učí novým věcem, které se snaží předávat dětem formou her a zábavy. Po úspěšné maturitě se vydává studovat pedagogiku do Olomouce. S tréninky rád vypomůže ve volné chvíli. Nově bude zastávat funkci sekretáře klubu. Řeší přihlášky, platby a také členskou sekci.

Lukáš Bažant
Tel.: 
+420 607 866 042

Věk: 37 let

Trenérská licence: D

Nadšenec pro práci s dětmi. Spolehlivý, pracovitý, nápaditý. Dokáže se vžít do role dítěte

a prožívat s nimi radosti z tréninku. Věnuje se menším dětem. Razí heslo: „Trénink hrou“. Momentálně rozjíždí nový kroužek Všeobecně sportovní přípravy, kde s dětmi vyzkouší úplně všechno. 

Roman Štěrba

Věk: 20 let

Během studia pedagogiky poznává praxi svého budoucího povolání. Dokáže si najít cestu ke každému dítěti. Letovický odchovanec, rodák z Kunštátu. Stále aktivní hráč. Svými nápady a kreativitou se občas podílí na trénování dětí. 

safar.png

Radek Šafář

Věk: 22 let

Atletické cvičení, koordinace, běhání patří mezi jeho silné stránky. Neoblíbená část u hráčů, ale důležitá pro posílení a regeneraci. V týmu pomáhá golmanům, jelikož sám stále aktivně chytá. 

Ondřej Kocúr

Věk: 27 let

Aktivní hráč letovického florbalu. Stal se důležitou součástí trenérského týmu. Když je potřeba zastoupit nebo pomoci s tréninkem, je hned připraven. Nejčastěji pomáha

u starších kategorií, kde hráčům svým vzorným a aktivním přístupem ukazuje týmového ducha.

Petr Pravec

Věk: 18 let

Jiří Hrubý

Věk: 18 let

Milan Skřička

Věk: 41 let

Dlouholetá legenda letovického florbalu. Svými zkušenostmi a nadhledem dokáže předávat zkušenosti našim svěřencům. V klubu se stará o mužský tým.