top of page

Trenéři

Marek Řeháček

E-mail: info@florballetovice.cz

Tel.: +420 722 201 088

Věk: 28 let

Trenérská licence: C

Ve vedení klubu zastává tu nejvyšší funkci. Má přehled o každém pohybu na účtu. Na hale ho můžete zahlédnout jen během tréninků mužů. Většinu záležitostí řeší z kanceláře. V klubu působí již desátým rokem. Od nového roku také řeší mužskou kategorii. 

David Tenora

Věk: 26 let

Trenérská licence: C

Naše děti si ho oblíbily, jelikož svoji práci dělá s láskou k dětem a oddílu. Po dlouhé trenérské praxi se u nás staré o rozvoj trenérského týmu. Na hale ho potkáte jen občas, když se zajde podívat na naše trenéry nebo sám dokonce tréninkovou jednotku připraví.

Miroslav Španiel

Tel.: +420 603 767 912

E-mail: spaniel@florballetovice.cz

Věk: 20 let

Trenérská licence: C

Letovický odchovanec a stále aktivní hráč. Klidný, nenápadný, ale chytrý. Rád se učí novým věcem, které se snaží předávat dětem formou her a zábavy. Po úspěšné maturitě se vydává studovat pedagogiku do Olomouce. S tréninky rád vypomůže ve volné chvíli. Nově bude zastávat funkci sekretáře klubu. Řeší přihlášky, platby a také členskou sekci.

Lukáš Bažant
Věk: 37 let

Trenérská licence: D

Nadšenec pro práci s dětmi. Spolehlivý, pracovitý, nápaditý. Dokáže se vžít do role dítěte

a prožívat s nimi radosti z tréninku. Věnuje se menším dětem. Razí heslo: „Trénink hrou“. Momentálně rozjíždí nový kroužek Všeobecně sportovní přípravy, kde s dětmi vyzkouší úplně všechno. 

David Šafář

E-mail: safar@florballetovice.cz

Tel.: +420 774 807 413

Trenérská licence: D

Momentálně jeden z nejmladších členů našeho trenérského týmu. Tento rok bude mít v režii naše děti z přípravky a elévů. Dokáže se pro svoji práci nadchnout a zodpovědně vést děti během tréninku a zápasu. 

Marek Jílek 

Tel.: +420 731 537 162

Věk: 18 let

Trenérská licence: D

Dlouhodobý člen naší mládeže nyní usedá na lavičku. V klubu se bude starat o tým přípravky a elévů. Práce ho baví a děti ho mají rádi. Jeho snahou je odvést kvalitní práci během celé sezóny.

Petr Pravec

Věk: 18 let

V klubu se staral o naše nejmenší hráče. Po dokončení střední školy se přesouvá mimo blízké okolí. V klubu bude rád vypomáhat, když bude potřeba. Tudíž se s ním občas na hale také můžete potkat.

Milan Skřička

Tel.: +420 774 235 515

E-mail: skm@email.cz

Věk: 42 let

Dlouholetá legenda letovického florbalu. Svými zkušenostmi a nadhledem dokáže předávat zkušenosti našim svěřencům. V klubu se stará o mladší žáky. Od nové sezóny se stal jejich hlavním trenérem. 

Ondřej Kocúr

Tel.: +420 737 663 352

E-mail: kocur@florballetovice.cz

Věk: 28 let

Aktivní hráč letovického florbalu. Stal se důležitou součástí trenérského týmu. Od nového roku hlavní trenér juniorského týmu. Přebral tým v polovině sezóny, kde hráčům svým vzorným a aktivním přístupem ukazuje týmového ducha. Když je potřeba zastoupit nebo pomoci s tréninkem, je hned připraven. 

bottom of page