Vyhledat

Informace pro členy
Jak objednat dres či tričko?


Veškeré objednávky přijímáme do 30. září 2020. Tak se rychle koukni a vybav se, ať jsi stejný jako tvoji spoluhráči. Pokud by sis s něčím nevěděl rady, zeptej se a nech si poradit od trenérů. Objednávky probíhají přes ČLENSKOU SEKCI.


Členská sekce – vše na jednom místě, přehledně a jednoduše!


Pokud ještě nepoužíváte členskou sekci, tak se registrujte. V záložce Členové – členská sekce – ve spodní části klikněte na vytvoření nové registrace. Registrujte své dítě. Vyčkejte na schválení registrace a na uvedený e-mail obdržíte potřebné informace k dokončení registrace. Hlavní je dobře opsat pin kód, dále už zadáte e-mail člena a vytvoříte si heslo. Tím je registrace hotová a se zadaným e-mailem a heslem už nezbývá než se poprvé přihlásit. Zde ještě doplníte nějaké informace a je hotovo.


Je-li registrovanému členovi méně jak 18 let, je vždy třeba vyplnit i kontakt na rodiče. Rodičům je následně možné vytvořit jejich rodičovský účet, díky kterému budou mít přístup do účtu svého dítěte.


Slouží k přihlašování na klubové akce, k nominacím na turnaje, dopravě, omluvenkám, k řešení náhlých změn a jiných věcích. Tak se přidejte mezi nás a používejte členskou sekci.


Stáhnout si můžete také aplikaci eos club zone do svých chytrých telefonů. Po stažení ověřte a spárujte se svým klubem – číselný klíč 520 733.

83 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše