Co se podařilo v první polovině sezóny, shrnul předseda oddílu Martin Foret.Vánoce už jsou za dveřmi, děti již užívají prázdnin a jistě se těší na Ježíška. Já bych využil této příležitosti a dovolil bych si shrnout první polovinu sezóny 2019/2020.


Tato sezóna pro Náš oddíl byla „převratná“. Do soutěží jsme v této sezóně přihlásili celkem 5 družstev v kategoriích od přípravek až po starší žáky. Spustili jsme klubový web, začali spolupracovat se superligovým týmem FBŠ Hattrick Brno. Celkově to pro náš oddíl znamenalo spoustu práce, učení se nových věcích a zlepšování se. Proto bych velice rád poděkoval Všem trenérům a lidem, kteří se podíleli na změnách a přispěli čímkoliv.


Rozhodně bych dále chtěl poděkovat rodičům, kteří jsou bezesporu důležitou součástí oddílu.


V neposlední řadě se nesmí zapomenout na ty nejmenší, a to jsou děti, pro které toto všechno s radostí děláme. Odměnou nám jsou spokojené úsměvy na jejich tvářích.


Chtěl bych Vám za nás všechny popřát krásné a klidné prožití vánočních svátků a spoustu zdraví, štěstí a spokojenosti do nového ruku ve znamení „dvacítek“.

0 zobrazení

Kontakty

Doručovací adresa:
Bezručova 3, Letovice, 679 61

Fakturační adresa:

V Zahradách 1a, 679 61 Letovice

IČO: 43420958

Sledujte nás:

  • Florbal Letovice
  • Florbal Letovice
  • Florbal Letovice

© Nelldesign 2020

ceskyflorbal.png

Kontaktní osoba:
Marek Řeháček
Tel.: +420 722 201 088

E-mailinfo@florballetovice.cz
 

Zmocněnci:
Martin Foret, Marek Řeháček, Pavel Skoták