Úspěšný příměstský camp je za námi!
Od 14. do 17. července 2020 jsme uspořádali pro naše členy letní florbalový příměstský camp. Během programu jsme využili sportovní halu, přilehlé kurty, minigolf a koupaliště.


Připravené byly dva turnusy, ale vzhledem k epidemiologické situaci jsme uspořádali termín jeden. Program jsme do poslední chvíle upravovali, abychom co nejvíce předešli riziku, a proto jsme všechny aktivity uspořádali v místě.


Hráči si vyzkoušeli tenis, fotbal, míčové hry, střelbu ze vzduchovky a luku. Na řadu přišla také oblíbená vodní bitva a místní koupaliště, kde jsme měli celý bazén téměř pro sebe.


Ve florbalu jsme se zaměřili na individuální činnost jednotlivce. Poslední den byl ve znamení dovednostních soutěží v přesnosti střelby, slalom, hod medicinbalem, skok z místa, sprinty a sed u stěny. Na závěr přišlo vyhodnocení a odměna všech zúčastněných.


Poděkování patří celému realizačnímu týmu, který připravil pestrý program. Děkujeme rodičům za dobroty, spolupráci a kladné ohlasy. Těšíme se na další společné akce.


Během akce jsme se snažili rodičům přinášet informace prostřednictvím sociálních sítí.


Odkaz na fotky z campu: https://letoviceflorbal.rajce.idnes.cz/Primestsky_camp_2020/


Do konce července pokračují tréninky přípravky, elévů a mladších žáků, a to vždy od 16:45 do 18:15 v letovické sportovní hale. Starší žáci a dorostenci pokračují dle zaběhnutého režimu.

75 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kontakty

Doručovací adresa:
V Chaloupkách 13, 679 61 Letovice

Fakturační adresa:

V Zahradách 1a, 679 61 Letovice

IČO: 43420958

Sledujte nás:

  • Florbal Letovice
  • Florbal Letovice
  • Florbal Letovice

© Nelldesign 2020

ceskyflorbal.png

Kontaktní osoba:
Marek Řeháček
Tel.: +420 722 201 088

E-mailinfo@florballetovice.cz
 

Zmocněnci:
Martin Foret, Marek Řeháček, Pavel Skoták