Vyhledat

Úspěšný příměstský camp je za námi!
Od 14. do 17. července 2020 jsme uspořádali pro naše členy letní florbalový příměstský camp. Během programu jsme využili sportovní halu, přilehlé kurty, minigolf a koupaliště.


Připravené byly dva turnusy, ale vzhledem k epidemiologické situaci jsme uspořádali termín jeden. Program jsme do poslední chvíle upravovali, abychom co nejvíce předešli riziku, a proto jsme všechny aktivity uspořádali v místě.


Hráči si vyzkoušeli tenis, fotbal, míčové hry, střelbu ze vzduchovky a luku. Na řadu přišla také oblíbená vodní bitva a místní koupaliště, kde jsme měli celý bazén téměř pro sebe.


Ve florbalu jsme se zaměřili na individuální činnost jednotlivce. Poslední den byl ve znamení dovednostních soutěží v přesnosti střelby, slalom, hod medicinbalem, skok z místa, sprinty a sed u stěny. Na závěr přišlo vyhodnocení a odměna všech zúčastněných.


Poděkování patří celému realizačnímu týmu, který připravil pestrý program. Děkujeme rodičům za dobroty, spolupráci a kladné ohlasy. Těšíme se na další společné akce.


Během akce jsme se snažili rodičům přinášet informace prostřednictvím sociálních sítí.


Odkaz na fotky z campu: https://letoviceflorbal.rajce.idnes.cz/Primestsky_camp_2020/


Do konce července pokračují tréninky přípravky, elévů a mladších žáků, a to vždy od 16:45 do 18:15 v letovické sportovní hale. Starší žáci a dorostenci pokračují dle zaběhnutého režimu.

75 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše