Účast letovických trenérů na mezinárodní konferenci v OstravěMezinárodní konference pro trenéry proběhla v sobotu 11. ledna 2020 v Ostravě při příležitosti turnaje nejlepších týmů světa. Zúčastnilo se jí přes 280 trenérů. Přednášeno bylo v anglickém jazyce a vše bylo simultánně překládáno. Za letovický florbal se akce zúčastnil Marek Řeháček, Miroslav Španiel a Roman Mikulášek.


Konference byla rozdělena do tří bloků. V první části mluvil trenér švýcarského týmu Floorball Koniz JYRI KORSMAN o dokonalosti k florbalovému výkonu. Jako druzí se ujali slova JIŘÍ JAKOUBEK a JAROSLAV BERKA, jenž hovořili o svém úspěchu a cestě ke zlatu s juniorským týmem. Na závěr přišel jako lektor DAVID JANSSON, trenér švýcarské reprezentace, který trenérům přednášel, jak implementovat koncepci „Swiss way“ do reprezentaci a klubů.


Poznatky florbalových expertů a ikon nás obohatily a zejména nám přinesly zajímavé nápady a pohled na florbal. Víme, že máme zase na čem pracovat a zlepšovat se, a proto to všechno děláme.

0 zobrazení

Kontakty

Doručovací adresa:
Bezručova 3, Letovice, 679 61

Fakturační adresa:

V Zahradách 1a, 679 61 Letovice

IČO: 43420958

Sledujte nás:

  • Florbal Letovice
  • Florbal Letovice
  • Florbal Letovice

© Nelldesign 2020

ceskyflorbal.png

Kontaktní osoba:
Marek Řeháček
Tel.: +420 722 201 088

E-mailinfo@florballetovice.cz
 

Zmocněnci:
Martin Foret, Marek Řeháček, Pavel Skoták